Werbungen

Zahl der Lose: 186

Harley Davidson fém reklám tábla 30x46 cm
14218.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Cca. 1960 Német retró reklám, Naumann szövőgép és varrógép. Karton, kopott, 49x49 és 58x38 cm
14219.

Rufpreis:
1 800 HUF

Cca. 1990 Sierra Tequila reklámtábla, 48x34cm
14220.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jägermeister német reklám tábla műanyag kis kopással 70x22 cm
14221.

Rufpreis:
1 800 HUF

1984 Szovjet biztosító intézet reklám naptára, selyempapírra nyomva, 48x30 cm
14222.

Rufpreis:
1 800 HUF

1933 Rigler József Ede Papírneműgyáros 5 db terméke, pl. gyakorlófüzet szecessziós kerettel, szótár irredenta felirattal és térképpel, stb.
14223.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bárdos és Brachfeld Műszaki és Villamossági Vállalat árjegyzék. A malomipar, mindennemű gyárüzem, gépészeti és mezőgazdasági czélokra szülségelt műszaki anyagokról. Gépek, gépalkatrészek és szerszámokról. Bp., 1914, Athenaeum, 1 t. + 703 p.+1 t. Szövegközti, és egészoldalas képanyaggal gazdagon illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, néhány lapon szakadással, de belül alapvetően jó állapotban. Ritka!
14224.

Rufpreis:
8 000 HUF

14225.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

1905 Pécs, Breuer Miksa és József, ügynökség, bizomány, behozatal, dekoratív, illusztrált számla fiumei kőolajról, 10 fillér okmánybélyeggel, 28x22 cm, üvegezett keretben.
14226.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1973 Citroen autó- és cégtörténeti ismertető prospektus, francia és angol nyelvű, kissé foltos, 24 p.
14227.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes fém reklámdoboz és felirat tétel, közte Csillag cipőkrém, Verseny cipőpaszta, kopott állapot
14228.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1930-1940 11 db gyógyszer reklám nyomtatvány. kisplakát, képeslap, stb
14229.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF