Spielzeuge Zahl der Lose: 92
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2743646
13061
445
Toys, board-games
2821464
13062
445
Toys, board-games
Piatnik francia kártya, 2 pakli dobozban.
2743639
13063
445
Toys, board-games
2727392
13064
445
Toys, board-games
Backgammon (ostábla) játék eredeti dobozában
2939813
13065
445
Toys, board-games
Vintage csehszlovák motorcsónak makett, összeállítható retro műanyag modell, részben újszerű állapotban, 1975 körül, eredeti kissé sérült kartondobozában, h: 43 cm / cca 1975 Vintage Czechoslovakian Ta mock up model, plastic, in original, slightly damaged cardboard case, length: 43 cm
2754800
13066
445
Toys, board-games
Lacost teniszütő, alumínium, tokkal. H: 68 cm
2941134
13067
445
Toys, board-games
Mattel baba, jelzéssel, jó állapotban, m: 41 cm 2943196
13068
445
Toys, board-games
Indián mintás búgócsiga, fém, műanyag, jó állapotban, m: 19 cm 2940547
13070
445
Toys, board-games
Nagy méretű retro fém játék rendőrautó. sz: 32 cm
2935771
13071
445
Toys, board-games
Mattel játék baba figura 40 cm Jelzett 2935774
13072
445
Toys, board-games
8 db francia játék baba figurák jelzett is 12-22 cm
2936927
13073
445
Toys, board-games
Énekek éneke. Szalay Lajos rajzai. Miskolc,1992,Miskolci Galéria, 1 p.+13 t. (egy hiány) Szalay Lajos (1909-1995) Kossuth-díjas grafikus, a 20. századi magyar rajzművészet megújítójának 13 db ofszet nyomású grafikáját tartalmazó mappa. Kiadói papírmappa,
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF