Spielzeuge

Zahl der Lose: 92

Piatnik francia kártya.
13061.

Piatnik francia kártya.

Rufpreis:
1 800 HUF

Piatnik francia kártya, 2 pakli dobozban.
13062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Piatnik francia kártya.
13063.

Piatnik francia kártya.

Rufpreis:
1 400 HUF

Backgammon (ostábla) játék eredeti dobozában
13064.

Rufpreis:
800 HUF

Vintage csehszlovák motorcsónak makett, összeállítható retro műanyag modell, részben újszerű állapotban, 1975 körül, eredeti kissé sérült kartondobozában, h: 43 cm / cca 1975 Vintage Czechoslovakian Ta mock up model, plastic, in original, slightly damaged cardboard case, length: 43 cm
13065.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lacost teniszütő, alumínium, tokkal. H: 68 cm
13066.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mattel baba, jelzéssel, jó állapotban, m: 41 cm
13067.

Rufpreis:
2 400 HUF

Indián mintás búgócsiga, fém, műanyag, jó állapotban, m: 19 cm
13068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy méretű retro fém játék rendőrautó. sz: 32 cm
13070.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mattel játék baba figura 40 cm Jelzett
13071.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

8 db francia játék baba figurák jelzett is 12-22 cm
13072.

Rufpreis:
5 000 HUF

Énekek éneke. Szalay Lajos rajzai. Miskolc,1992,Miskolci Galéria, 1 p.+13 t. (egy hiány) Szalay Lajos (1909-1995) Kossuth-díjas grafikus, a 20. századi magyar rajzművészet megújítójának 13 db ofszet nyomású grafikáját tartalmazó mappa. Kiadói papírmappa,
13073.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF