Spielzeuge Zahl der Lose: 92
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2901921
13037
445
Toys, board-games
5 pakli kártya nagyrészt hiánytalan
2879072
13038
445
Toys, board-games
Tarokk kártya, papír csomagolásban.
2908793
13039
445
Toys, board-games
Asztali kis csocsó, foci játék 30x16 cm 2943170
13040
445
Toys, board-games
Erotikus francia kártya, komplett pakli, egy-két lap sérült 2894574
13041
445
Toys, board-games
"Lehet egy kérdéssel több?", kb. 100 db kvízkártya, dobozában, használt állapotban
2907276
13042
445
Toys, board-games
Régi szalma mackó, korának megfelelő állapot, egyik füle sérült, m: 40 cm
2898914
13043
445
24000
Toys, board-games
Schuco Examico 4001 fém felhúzós játékautó kulccsal, figurával, jó állapotban, díszdobozban Magyarországi gyártás / Vintage toy car with winding key. In good condition, h: 14,5 cm 2936412
13044
445
Toys, board-games
Rubik's Mirror Cube, tükrös Rubik-kocka, eredeti dobozában
2937083
13045
445
Toys, board-games
Yu-Gi-Oh fém gyűjtődoboz, benne vegyes Yu-Gi-Oh és egyéb (Star Wars, autós, állatos, stb.) kártyák, összesen kb. 485 db 2916033
13046
445
Toys, board-games
3 pakli játékkártya: tankos, versenyautós, francia kártya
2916035
13047
445
Toys, board-games
2938499
13048
445
28000
Toys, board-games
1936 Gombos Olympia. Húsz játék. Tervezte: Gyarmathy Istvánné. Nemzeti Sportjátékok 2. Az 1936-os berlini olimpia alkalmából kiadott társasjáték. Bp., Piatnik Rt. kiadása. Benne eredeti tartozékok: színes, kétoldalas játéktábla (68,5x48 cm), "aranyérmek", vonalzó, gombok, stb. + Útmutató / szabályfüzet, 15+(1) p. Eredeti, Pályi Jenő (1903-1953) grafikájával illusztrált, restaurált karton dobozban (50,5x35,5x3,5 cm). Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF