Rahmen Zahl der Lose: 15
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2884304
13106
445
Frames
Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeret, csendélet nyomattal. Belső méret: 12,5×18 cm 2944590
13107
445
Frames
6 darabos képkeret tétel, vegyes állapot, cca 32x30 cm 2935964
13108
445
Frames
Dekoratív, javított, kissé sérült fa képkeret, belső méret: 40x26,3 cm
2936089
13109
445
Frames
Dekoratív, üvegezett, kissé sérült képkeret csendélet nyomattal, belső méret: 45x60 cm 2937955
13110
445
Frames
Dekoratív, üvegezett fa képkeret, urat ábrázoló szövet portréval, belső méret: 40,5x30,5 cm
2937957
13111
445
Frames
Dekoratív, üvegezett fa képkeret, hölgyet ábrázoló szövet portréval, belső méret: 40,5x30,5 cm
2935611
13112
445
Frames
Dekoratív fakeret, lovas témájú nyomattal, belső méret: 50x80 cm.
2731434
13113
445
Frames
Design Maria Pia Viaro - Bassano fajansz kitámasztós képkeret, d: 17,5 cm, minimális mázhibákkal.
2935555
13114
445
Frames
2 db képkeret: réz ovális 13x9 cm, fa-gipsz 13x18 cm minimális sérüléssel
2853716
13115
445
Frames
Nagy méretű aranyozott fa képkeret 80x80-as kép vagy tükör számára.
2945739
13116
445
Frames
3 db különféle üvegezett fa képkeret, az egyikben dátumozott akvarellkép (1923. szeptember), vegyes állapotban, 26x19 cm - 27,5x23 cm 2870145
13117
445
15000
Frames
Dekoratív, régi fa képkeret, Hans Zatzka utáni nyomattal, belső méret: 56x124 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF