Plakat

Zahl der Lose: 75

17139.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

17140.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

17141.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

1932 Ki mint vet, úgy arat, Mauthner Mag-nál jobbat sehol sem kaphat, jelzett plakát, kis szakadásokkal, foltokkal, 70×50 cm
17143.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

17144.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

17145.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

17146.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rau Tibor (1934-2000): III. Richard (filmplakát terv). Főszereplő: Laurence Olivier. Tempera, papír. Jelzett. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 40,5x30 cm.
17147.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Rau Tibor (1934-2000): Boszorkány (filmplakát terv). Tempera, papír. Jelzés nélkül. 39,5x30 cm.
17148.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

17149.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zala Tibor (1920-2004): Március 8. Nemzetközi Nőnap, propaganda plakát, Bp., Offset-ny., feltekerve, 97x68 cm
17150.

Rufpreis:
12 000 HUF

1989 A "Jó reggelt Vietnám" című film plakátja, kisebb gyűrődésekkel, 82×59 cm
17151.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF