Pfadfinder Zahl der Lose: 9
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2937718
14266
445
Scout
cca 1930 Táborozó cserkészek, 2 db fotó, 6×8,5 cm 2941999
14267
445
Scout
1941 A Magyar cserkész c. lap egy száma, 1947 A cserkészfiúk c. lap I. évf 5. száma. + 1946 A diáknaptár c. kiadvány
2944122
14268
445
Scout
1933 A gödöllői Jamboree térképe, 1:6000, Bp., Athenaeum, lapszéli kisebb sérülésekkel, kissé foltos, 40x54,5 cm 2912540
14269
445
Scout
Sztrilich Pál: Vad vizeken. (Vízbőlmentés). A Nagy Főnök levelei (V. sorozat). Bp., 1939, Magyar Cserkészszövetség (Tolnai-ny.), 128 p. Kiadói papírkötés, sérült, több kijáró lappal. 2944127
14270
445
Scout
1939 4 db cserkész bálra szóló számozott jegy, 929. sz. "Szent Mihály" cserkészcsapat parancsnoksága, Rákosszentmihály bélyegzőjével
2944045
14271
445
Scout
Úti-jegyzeteim. A cserkész, a turista, a luxusutas hű útitársa. A rend könyvei. Szerk.: Oeconomus. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2669420
14272
445
Scout
cca 1930 Klf jelzéssel: 4 db cserkész grafika. Ceruza, papír. Jelzett. 17x11 cm-ig
2824251
14273
445
28000
Scout
1930-1940 Hungária cserkészcsapat 2 db cserkész sapka sapkajelvénnyel + 2 db cserkészkendő / 2 boy scout caps and 2 scout scarf
2944148
14274
445
14000
Scout
1933 A gödöllői cserkész jamboree alkalmával kiadott márvány levélnehezék, bevésett cserkész címerrel, oldalán kis lekopással, 12×9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF