Pfadfinder

Zahl der Lose: 9

cca 1930 Táborozó cserkészek, 2 db fotó, 6×8,5 cm
14266.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 A Magyar cserkész c. lap egy száma, 1947 A cserkészfiúk c. lap I. évf 5. száma. + 1946 A diáknaptár c. kiadvány
14267.

Rufpreis:
2 800 HUF

1933 A gödöllői Jamboree térképe, 1:6000, Bp., Athenaeum, lapszéli kisebb sérülésekkel, kissé foltos, 40x54,5 cm
14268.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sztrilich Pál: Vad vizeken. (Vízbőlmentés). A Nagy Főnök levelei (V. sorozat). Bp., 1939, Magyar Cserkészszövetség (Tolnai-ny.), 128 p. Kiadói papírkötés, sérült, több kijáró lappal.
14269.

Rufpreis:
1 200 HUF

1939 4 db cserkész bálra szóló számozott jegy, 929. sz. "Szent Mihály" cserkészcsapat parancsnoksága, Rákosszentmihály bélyegzőjével
14270.

Rufpreis:
2 400 HUF

Úti-jegyzeteim. A cserkész, a turista, a luxusutas hű útitársa. A rend könyvei. Szerk.: Oeconomus. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
14271.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1930 Klf jelzéssel: 4 db cserkész grafika. Ceruza, papír. Jelzett. 17x11 cm-ig
14272.

Rufpreis:
1 000 HUF

1930-1940 Hungária cserkészcsapat 2 db cserkész sapka sapkajelvénnyel + 2 db cserkészkendő / 2 boy scout caps and 2 scout scarf
14273.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

1933 A gödöllői cserkész jamboree alkalmával kiadott márvány levélnehezék, bevésett cserkész címerrel, oldalán kis lekopással, 12×9 cm
14274.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF