Flohmarkt Zahl der Lose: 512
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2940227
13005
445
Flea Market
Zippo 1932-1991 US Army gyűjtői benzines öngyújtó. Réz test, jelzett. jól működik
2724553
13006
445
Flea Market
Kínai kutya, zsírkő, m: 4,5 cm, talapzatán apró sérülésekkel 2945616
13007
445
Flea Market
Murano, szív medál, jelzés nélkül, hibátlan, 4,5x3,5cm 2937320
13008
445
Flea Market
2 db alabástrom elefánt figura, 3,5 - 4 cm 2650277
13009
445
Flea Market
2 db bizsu nyaklánc, panda és pók, jó állapotban.
2940543
13010
445
Flea Market
Praktica nagyító,összecsukható 8-16 cm
2942004
13011
445
Flea Market
cca 25 darab vasutas gomb, jó állapotban 2834736
13012
445
Flea Market
Monogramos réz pecsétnyomó rózsaszín-fekete bakelit nyéllel 8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF