Flohmarkt

Zahl der Lose: 512

Bár Whisky decanter Bárpult/Asztali Chivas Regal jelzésű whisky kiőntő,6-szögű fa talpon,két plexi oszlopra applikált aranyozott rögzítő kosárba foglalt 1,75 literes eredeti üveg kiöntő krómszinű dugóval 40 cm
12655.

Rufpreis:
12 000 HUF

12656.

Rufpreis:
6 000 HUF

12657.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Halászati témájú plakettek tárgyak gyűjteménye: Előre halászati tsz győr br plakett d: 11 cm, halas plakett, Környezetvédelmi és Vízügyi MIniszteérium br plakett díszdobozban + Afida réz piramis massziv , öntött 9 cm
12658.

Rufpreis:
5 000 HUF

Solingeni 12 személyes rozsdamentes acél evőeszköz készlet. Nem használt, eredeti díszdobozban (zárható aktatáska)
12659.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
17

Faragott kínáló. Dél-kelet Ázsia. XX. sz. 30x38 cm
12660.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fa doboz intarziás fedéllel zenélő szerkezettel, kulcs nélkül. 11x16 cm
12661.

Rufpreis:
2 800 HUF

4 db porcelán betétes ón keretes tányér. Egyik repedt d: 11 cm
12662.

Rufpreis:
2 400 HUF

Réz ló figura, kézzel festett kopásokkal 18x14 cm
12663.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Japán földgömb formájú öngyújtó 14 cm
12664.

Rufpreis:
2 800 HUF

Commodore 64 power supply. Novotrade, jelzett, 16 cm
12665.

Rufpreis:
2 000 HUF

Díszkürt. Szaru és réz, gravírozott 23 cm
12666.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF