Flohmarkt Zahl der Lose: 512
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938055
12655
445
Flea Market
Bár Whisky decanter Bárpult/Asztali Chivas Regal jelzésű whisky kiőntő,6-szögű fa talpon,két plexi oszlopra applikált aranyozott rögzítő kosárba foglalt 1,75 literes eredeti üveg kiöntő krómszinű dugóval 40 cm
2938053
12656
445
Flea Market
2938043
12657
445
14000
Flea Market
2937238
12658
445
Flea Market
Halászati témájú plakettek tárgyak gyűjteménye: Előre halászati tsz győr br plakett d: 11 cm, halas plakett, Környezetvédelmi és Vízügyi MIniszteérium br plakett díszdobozban + Afida réz piramis massziv , öntött 9 cm 2937653
12659
445
Flea Market
Solingeni 12 személyes rozsdamentes acél evőeszköz készlet. Nem használt, eredeti díszdobozban (zárható aktatáska) 2936865
12660
445
Flea Market
Faragott kínáló. Dél-kelet Ázsia. XX. sz. 30x38 cm
2936831
12661
445
Flea Market
Fa doboz intarziás fedéllel zenélő szerkezettel, kulcs nélkül. 11x16 cm 2937850
12662
445
Flea Market
4 db porcelán betétes ón keretes tányér. Egyik repedt d: 11 cm
2938734
12663
445
Flea Market
Réz ló figura, kézzel festett kopásokkal 18x14 cm
2938740
12664
445
Flea Market
Japán földgömb formájú öngyújtó 14 cm
2939093
12665
445
Flea Market
Commodore 64 power supply. Novotrade, jelzett, 16 cm
2939455
12666
445
Flea Market
Díszkürt. Szaru és réz, gravírozott 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF