Drucksachen Zahl der Lose: 429
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2856520
17094
445
Printed Materials
XVI-XVIII. századi indiai illusztrációkról készült modern reprodukciók, 6 db színes képtábla, angol nyelvű leírással, sérült, szétvált kiadói mappában
2817372
17095
445
900
Printed Materials
Székely Himnusz + Árpád imája a honfoglaláskor, merített papíron, 2 db, 30x21 cm 2943902
17096
445
Printed Materials
5 db klf. szocreál emléklap a pártvezetők nyomtatott és eredeti aláírásával
2922771
17097
445
Printed Materials
Német nyelvű Asterix színes képregény + Die Gruppe X (X-Men) német nyelvű színes képregény. Kopott, sérült borítóval, de alapvetően jó állapotban. 2899507
17098
445
900
Printed Materials
Verdák rajzfilm matricák, 23 db (komplett ív)
2896485
17099
445
900
Printed Materials
Jeruzsálem, 3 db nyomtatvány a város és a templom távlati képeivel, alaprajzaival, 26x18 cm és 47,5x35 cm között 2903526
17100
445
Printed Materials
Olvashatatlan jelzéssel: Munkában. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 16x12 cm. Üvegezett fakeretben.
2919376
17101
445
Printed Materials
3 db román karikatúra-füzet / Romanian caricature booklets
2935845
17102
445
Printed Materials
Vegyes régi szentképek, közte több litho 2817466
17103
445
900
Printed Materials
100 db vegyes modern szentkép
2937362
17104
445
Printed Materials
50 db vegyes régi szentkép 2908510
17105
445
Printed Materials
50 db vegyes modern szentkép
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF