Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 385
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2940705
20062
445
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 2,5 g 2940277
20063
445
Ezüst(Ag) dupla delfines gyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 1,7 g 2937034
20064
445
Minerva, jelzett szalvétagyűrű. Ezüst (Ag) 4,5x3,5 cm, 33 g
2937043
20065
445
Szalvétagyűrű Ezüst (Ag), jelzett, 5,5 cm 29,35 g
2943642
20066
445
2200
Ezüst(Ag) filigrán karkötő, jelzés nélkül, pótolt kapoccsal + indiai istenség kitűző, jelzés nélkül, bruttó: 7 g 2943680
20067
445
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, h: 6,5 cm + ezüst(Ag) kitűző, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 11,5 g
2943756
20068
445
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, bruttó: 11,2 g 2943623
20069
445
Ezüst(Ag) Jézus fej medál fém láncon, jelzett, 2×2 cm, 7 g 2943766
20070
445
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, d: 0,8 cm, bruttó: 1,2 g 2943578
20071
445
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzés nélkül, h: 44 cm, sérült, nettó: 4,2 g + fém Mária medál, 3×2 cm 2940690
20072
445
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 4,2 g 2940647
20073
445
Ezüst(Ag) pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 6,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF