10638.
Beendet 445. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Notre-Dame de Paris. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben, 12x8 cm