10656.
Beendet 445. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 24,5x34,5 cm