10667.
Beendet 445. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Olvashatatlan (Baschán?) jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm