Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
50 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, XIX. sz vége: Hölgy portréja. Olaj, vászon. Hátoldalán grófnő felirattal és román kiviteli bélyegzővel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 63×50 cm.