10707.
Beendet 445. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Jelzés nélkül: Imádkozó szent. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 13×9 cm