1968 Bp., a Duna a Lánchíddal és a Parlamenttel, sajtófotó, a hátoldal... https://www.darabanth.com/de/445-Fernauktion/445.0/Fotografie/Foto~500023/1968-Bp-a-Duna-a-Lanchiddal-es-a-Parlamenttel-sajtofoto-a-hatoldalon-feliratozott-pecset~II2939051
2939051
13674
445
Photo
Beschreibung: 1968 Bp., a Duna a Lánchíddal és a Parlamenttel, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, egyik széle sérült, 23,5x7,5 cm
: ra