Madarász László: A levegő meghódítása. A léghajózás és géprepülés története a kezdettől a mai napig. A hat világrész. Utazások és felfedezések. XX. Bp.,[1926],Világirodalom,(Hornyánszky-ny.), 392 p.+ 64 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák.) t. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.