Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Walser Izsó - Varga Mihály: Örök Imádás. A legméltóságosabb oltáriszentség imakönyve. Walser Izsó után írta Varga Mihály. Csongárd - Csány, 1900., Fordítói,(Stephaneum.) Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval és lapélekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg