Walser Izsó - Varga Mihály: Örök Imádás. A legméltóságosabb oltáriszen... https://www.darabanth.com/de/445-Fernauktion/445.0/Bucher/Bucher-Religion~1500023/Walser-Izso-Varga-Mihaly-Orok-Imadas-A-legmeltosagosabb-oltariszentseg-imakonyve-Wa~II2943168
2943168
19016
445
Books: Religion
Beschreibung: Walser Izsó - Varga Mihály: Örök Imádás. A legméltóságosabb oltáriszentség imakönyve. Walser Izsó után írta Varga Mihály. Csongárd - Csány, 1900., Fordítói,(Stephaneum.) Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval és lapélekkel.
: tg