Uhlyárik Jenő: Apologétika vagy a kath. vallás alapigazságának védelme. Az atheizmusról, pantheizmusról, materializmusról és darvinizmusról szóló függelékkel. Bp., 1908, Szent István-Társulat, 176 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, foltos címlappal, egy-két kissé sérült lappal.