Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Sz. János ev. 3, 16. stb. számos nyelven és tájszóláson melyben a Brit és Külföldi Biblia-Társulat a Szent Írást nyomatja és terjeszti. Bp.,1895, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötés.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert