Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2911794
18144
445
Books: Travelling, Local History
100 csoda Kínában. Ford. és kibővítette: Antóni Csaba. Bp., 2007, Kossuth. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2896879
18145
445
Greguss György: Utazás Keleten 1881. Ő Felsége "Zrínyi" korvettjén. Készítette: - - cs. k. had. teng. apród. Előszóval és jegyzetekkel ellátta: Csonkaréti Károly. [Bp., 1989], Optimum. A kézzel írt és illusztrált eredeti facsimile kiadása, kísérőfüzettel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés és papírkötés, kissé sérült kiadói kartontokban. 2945332
18146
445
Charles Darwin: Egy természettudós utazásai. Bp., 1954., Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
2840826
18147
445
Robert J. Moore: Időtlen csodák. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik sarkán kis kopásnyommal.
2877227
18148
445
Benkő Mihály: Julianus nyomdokain Ázsiában. Fényképezőgépes barangolások Mongóliában. Bp., 2002, Timp, 132 p. Színes képekkel gazdagon illusztrál. Kiadói kartonált papírkötés.
2900812
18149
445
2717034
18150
445
Tolna megye. H.n., 1993, Mark-Komm. Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2911890
18151
445
2 db olaszországi útikönyv: Róma, Firenze. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben. 2944048
18152
445
Borsod-Abauj-Zemplén Megyekönyv 2002. Szerk.: Viga Gyula. Miskolc, 2002, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
1780593
18153
445
2644383
18154
445
2649244
18155
445
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF