Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

100 csoda Kínában. Ford. és kibővítette: Antóni Csaba. Bp., 2007, Kossuth. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18144.

Rufpreis:
1 800 HUF

Greguss György: Utazás Keleten 1881. Ő Felsége "Zrínyi" korvettjén. Készítette: - - cs. k. had. teng. apród. Előszóval és jegyzetekkel ellátta: Csonkaréti Károly. [Bp., 1989], Optimum. A kézzel írt és illusztrált eredeti facsimile kiadása, kísérőfüzettel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés és papírkötés, kissé sérült kiadói kartontokban.
18145.

Rufpreis:
2 800 HUF

Charles Darwin: Egy természettudós utazásai. Bp., 1954., Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
18146.

Rufpreis:
2 000 HUF

Robert J. Moore: Időtlen csodák. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik sarkán kis kopásnyommal.
18147.

Rufpreis:
1 800 HUF

Benkő Mihály: Julianus nyomdokain Ázsiában. Fényképezőgépes barangolások Mongóliában. Bp., 2002, Timp, 132 p. Színes képekkel gazdagon illusztrál. Kiadói kartonált papírkötés.
18148.

Rufpreis:
1 400 HUF

18149.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tolna megye. H.n., 1993, Mark-Komm. Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18150.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db olaszországi útikönyv: Róma, Firenze. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
18151.

Rufpreis:
1 000 HUF

Borsod-Abauj-Zemplén Megyekönyv 2002. Szerk.: Viga Gyula. Miskolc, 2002, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
18152.

Rufpreis:
1 400 HUF

18153.

Rufpreis:
1 200 HUF

18154.

Rufpreis:
800 HUF

18155.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF