18020.
Beendet 445. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere 1916. [Wien], Erste K. K. Priv. Donau Dampf Schiffahrts Gesellschaft (DDSG), 157+1 p. Német nyelven. Korabeli reklámokkal. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott borítóval, részben hiányos gerinccel, számos "M.Á.V. Központi Menetjegyiroda Budapest [1]916 .." bélyegzéssel.