Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 145

18311.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szentmiklósy János: Az árpádkori társadalom. A felépítmény. Bp., 1943., (Debrecen, Pannonia-ny.), 97+1 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással, részben felvágatlan lapokkal.
18312.

Rufpreis:
2 000 HUF

A román és amagyar nép közös küzdelmeinek hagyományaiból. Bp., 1954. Szikra. Kiadói papírborítóval 71p.
18313.

Rufpreis:
1 600 HUF

Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp. (1934)., Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóban.
18314.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csatka Endre: Zadjeli Slachta Etelka soproni naplója 1838-182. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta: - - Dr. Sopron, 1943., Soproni Városszépítő Egyesület, 155 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval.
18315.

Rufpreis:
3 000 HUF

Földy János - Balassa Imre: Világostól Josephstadtig. 1849-1856. Földy János naplótöredékeiből közreadta Balassa Imre. Bp, 1939, Kir. Magy. Egyetemi Ny., 323+(1) p. Számos egészoldalas rajzzal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban
18316.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csonka Ferenc - Szakály Ferenc: Bocskai kíséretében a Rákosmezőn. Bibliotheca Historica. Bp., 1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18317.

Rufpreis:
1 200 HUF

18318.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ney Klára-Mária: Ney Ferenc élete és munkássága (1814-1889) 120p. [Bp. 1945.] May János ny. Kiadói papírkötésben
18319.

Rufpreis:
3 000 HUF

Péter Katalin: Buda ostroma, 1686. Magyar Levelestár. Bp., 1986, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18320.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zolnay Vilmos-Komáromi János: Magyar történelmi anekdoták. Bp., 1927., a Könyvbarátok Szövetsége kiadásában, kartonkötésben sérült gerinccel
18321.

Rufpreis:
1 600 HUF

Losonczi Zoltán: Bél Mátyás és a magyar tudomány. Különlenyomat. Bp., 1927., Sárkány-ny. Kiadói papírkötés.
18322.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF