Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 145

18263.

Rufpreis:
4 000 HUF

18264.

Rufpreis:
5 000 HUF

Acsády Ignác: A magyar birodalom története. A kútfők alapján a művelt közönség számára. I-II. kötet. I. kötet: 996-1490. Bp., 1903, Athenaeum. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói, aranyozott, festett, félbőr kötésben, a gerinc szép állapotban, a borító kopott, néhány foltos és kijáró lap
18265.

Rufpreis:
5 000 HUF

18266.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Eduard Fuchs: Az erkölcsök története az újkorban I-III. köt. I. köt.: A renaissance. II. köt.: A gáláns kor. III. köt.: A nagy forradalomig. Bp., 1912. Új irodalom. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal
18267.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kelemen Móric: A háború és a racionalizálás. (A Magyar Racionalizálási Bizottság 19. sz. kiadványa). Bp., 1940, Magyar Racionalizálási Bizottság, XXVII+75 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé hajlott kötéstáblákkal.
18268.

Rufpreis:
3 000 HUF

18269.

Rufpreis:
5 000 HUF

Was wir vom Weltkrieg nicht wissen. Hrsg. von Jost Walter und Friedrich Felger. Leipzig, 1938, H. Fickentscher Verlag. Zweite Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Javított gerincű és kötése egészvászon-kötés, kopott borítóval, pótolt szennylapokkal.
18270.

Rufpreis:
2 800 HUF

Luciano Garibaldi: A háborúk százada. Wolf Blitzer bevezetőjével. Bp.,2002.,Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18271.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ivor Matanle: A második világháború. Az 50. évforduló emlkére.Viscount Montgomery, Manfred Rommel, John S.D. Eisenhower. Bp., 1995. Etüd. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 28x36 cm
18272.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kocsis István: Trianon avagy passiójáték a XX. században. Bp., 2020, Napkút Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18273.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Molnár János: Szigorúan ellenőrzött evangélium I-II. köt. + Dokumentumtár a Szigorúan ellenőrzött evangélium II. kötetéhez. Név- és fedőnévmutató a a Szigorúan Ellenőrzött Evangélium I. és II. kötetéhez. Nagyvárad, 2009-2010., Partium. Kiadói papírkötés.
18274.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF