Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2523182
18824
445
100
Books: Gastronomy and Gardening
Halász Zoltán: Mesélő szakácskönyv. Bp., 1985, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés. 2743860
18825
445
A modern konyha: Bon Appétit. Kahlbrandt+Kahlbrandt fotóival. Bp., 1991., AMC. Kiadói kartonált- papírkötés.
2915946
18826
445
Borok könyve. Szerk.: Dr. Hajós Gyöngyi. Bp., 1997, Kossuth. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban
2717013
18827
445
2921815
18828
445
Jonny Bowden: Egészséges élet, egészséges táplálkozás. Bp., 2008., Egmont. Béres Alexandra DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés.
2780464
18829
445
700
Gerhard Zittlau - Otto Günther: Das neue Speiseeis Buch. Berlin, 1954. 142p. Számos illusztrációval, kiadói papírkötésben
2875812
18830
445
600
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, koszos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF