18802.
Beendet 445. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.