Hevesi Sándor: Színház. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói egészvász... https://www.darabanth.com/de/445-Fernauktion/445.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500012/Hevesi-Sandor-Szinhaz-Bp-1938-Singer-es-Wolfner-Kiadoi-egeszvaszon-kotesben-szep-a~II2908257
2908257
18513
445
4400
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
4 400 HUF 11,92 EUR , 13,75 USD
Beschreibung: Hevesi Sándor: Színház. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben, szép állapotban, hozzá Hevesi Sándor aláírt ex librise
: tg