Porzellan Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2935327
11263
444
Herendi, Óherendi pipacs mintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 30 cm
2935322
11264
444
Herendi, Óherendi pipacs mintás egy személyes tányér készlet mély tányér, lapos, süteményes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 25-19 cm
2935332
11265
444
2 db Herendi, Óherendi pipacs mintás mély tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanás, másikon hajszálrepedés. d: 25 cm
2719983
11266
444
Herendi pipázó kacsa. Kézzel festett. Jelzett, hibátlan. m: 10 cm
2930089
11267
444
3800
Herend madár, jelzett, kézzel festett, kopással, m: 8 cm 2932675
11268
444
Herendi Tertia virág mintás porcelán tejszínes edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
2932678
11269
444
Herendi Tertia virág mintás porcelán füles leveses tál Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 13,5 cm 2932673
11270
444
Herendi Tertia virág mintás porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 27 cm
2926951
11271
444
Herend Viktória mintás ékszeres tálka, jelzéssel, kopással, d: 9,5 cm 2926955
11272
444
Herend csipkebogyó mintás fonatos kosár, jelzéssel, kis repedéssel, másodosztályú, d: 13 cm
2926964
11273
444
Herend Viktória mintás csésze alj, jelzéssel, kopással, d: 11,5 cm
2926975
11274
444
Herend virág mintás fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, kopássaL, m: 5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF