Porzellan

Zahl der Lose: 321

Herendi, Óherendi pipacs mintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 30 cm
11263.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi, Óherendi pipacs mintás egy személyes tányér készlet mély tányér, lapos, süteményes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 25-19 cm
11264.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db Herendi, Óherendi pipacs mintás mély tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanás, másikon hajszálrepedés. d: 25 cm
11265.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi pipázó kacsa. Kézzel festett. Jelzett, hibátlan. m: 10 cm
11266.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herend madár, jelzett, kézzel festett, kopással, m: 8 cm
11267.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Herendi Tertia virág mintás porcelán tejszínes edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
11268.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Tertia virág mintás porcelán füles leveses tál Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 13,5 cm
11269.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Tertia virág mintás porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 27 cm
11270.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herend Viktória mintás ékszeres tálka, jelzéssel, kopással, d: 9,5 cm
11271.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herend csipkebogyó mintás fonatos kosár, jelzéssel, kis repedéssel, másodosztályú, d: 13 cm
11272.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herend Viktória mintás csésze alj, jelzéssel, kopással, d: 11,5 cm
11273.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herend virág mintás fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, kopássaL, m: 5 cm
11274.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF