Porzellan Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2912811
11239
444
Herendi zöld Apponyi mintás kaspó, jelzett, restaurált, repedt, m: 17,5 cm
2807368
11240
444
2935147
11241
444
26000
Herendi csipkebogyó / hecsedli mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 29 cm
2927618
11242
444
26000
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, alján masszába nyomott jelzéssel, Ligeti felirattal, minimális kopással, m :35 cm
2847142
11243
444
Herendi kék virágmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, 19-31 cm
2847146
11244
444
22000
Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, jelzett, kis kopással, 15-28 cm
2932790
11245
444
50000
Franyó Tóth István Ferenc (1954- ): Szentivánéji álom. Herendi porcelánra festett kép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24x17 cm Aranyozott, szövet betétes fa keretben
2760815
11246
444
2830321
11247
444
Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, füles tálca és 6 db tányér, d: 12-28 cm, jelzett, hibátlan.
2856715
11248
444
Herendi porcelán süteményes tányér készlet 6 darab. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 15 cm
2856722
11249
444
26000
2856714
11250
444
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF