Porzellan

Zahl der Lose: 321

Herendi zöld Apponyi mintás kaspó, jelzett, restaurált, repedt, m: 17,5 cm
11239.

Rufpreis:
4 000 HUF

11240.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi csipkebogyó / hecsedli mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 29 cm
11241.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, alján masszába nyomott jelzéssel, Ligeti felirattal, minimális kopással, m :35 cm
11242.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi kék virágmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, 19-31 cm
11243.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, jelzett, kis kopással, 15-28 cm
11244.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Franyó Tóth István Ferenc (1954- ): Szentivánéji álom. Herendi porcelánra festett kép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24x17 cm Aranyozott, szövet betétes fa keretben
11245.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11246.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, füles tálca és 6 db tányér, d: 12-28 cm, jelzett, hibátlan.
11247.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi porcelán süteményes tányér készlet 6 darab. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 15 cm
11248.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11249.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11250.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF