Cseh színezett üveg váza, lekopott címkével jelzett, hibátlan, m: 18 c... https://www.darabanth.com/de/444-Fernauktion/444.0/Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500009/Cseh-szinezett-uveg-vaza-lekopott-cimkevel-jelzett-hibatlan-m-18-cm~II2931160
2931160
11700
444
Glass-objects
Beschreibung: Cseh színezett üveg váza, lekopott címkével jelzett, hibátlan, m: 18 cm
: nagy_andras