Drucksachen

Zahl der Lose: 292

cca 1910 9 db iskolai történelmi szemléltető karton tábla 30x40 cm
16734.

Rufpreis:
5 000 HUF

1910 Hungary. An Illustrated Fortnightly Society Journal. Vol. VIII., No. 1-24. [Angol nyelvű, kéthetente megjelenő folyóirat teljes évfolyama, egybekötve]. Szerk.: Eugene Golonya [Golonya Ernő]. Bp., Stephaneum-ny., 392 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli hirdetésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a hátsó borítón kisebb foltokkal, két lapon kivágásból eredő hiánnyal.
16735.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910-1940 6 db régi szentkép, vegyes állapotban
16736.

Rufpreis:
1 000 HUF

1913 Korneuburg kaszárnyabál táncrend
16737.

Rufpreis:
2 000 HUF

1913 Árvamegyei Hírlap (Alsókubin, Felvidék) XXVI. évf. 64. és 65. száma, 1913. nov. 15-22. (2 db)
16738.

Rufpreis:
4 000 HUF

1913. Huszadik Század folyóirat, XIV. évf. 27. kötet, 6. szám.
16739.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914 A Budapesti vásárokon árult ételek tüllel való letakarásáról rendelkező hirdetmény plakát 65x90 cm Hajtva
16740.

Rufpreis:
4 000 HUF

1914 Csíksomlyó, Meghívó az Erdélyi R. Kath. Tanítóegyesületek Szövetsége XIV. évi közgyűlésére, bélyegzővel, 2f bélyeggel + "Tárgysorozat" külön lapon (a programpontok között Dr. Cholnoky Jenő előadása)
16741.

Rufpreis:
1 600 HUF
36

1914 Pesti Hírlap naptára az 1914. közönséges évre. XXIV. évf. Bp., 1914., Légrády. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
16742.

Rufpreis:
1 600 HUF

1915 Kétnyelvű hirdetmény a rögtönbíráskodás (statárium) bevezetésérőé 65x90 cm Hajtva
16743.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1916-1918 "Mit akarunk? Olvasd és add tovább!", a Keresztény Szocialista Szabadszervezetek Országos Központja röplapja, antiszemita tartalommal, 2 sztl. lev.
16744.

Rufpreis:
5 000 HUF

1917 Kolozsvár, meghívó a Kolozsvári Református Kollégium elhunyt tanárai emlékére rendezett gyászünnepélyre, levélként feladva. Hajtott, kissé sérült, (3) p.
16745.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF