1910 Hungary. An Illustrated Fortnightly Society Journal. Vol. VIII., No. 1-24. [Angol nyelvű, kéthetente megjelenő folyóirat teljes évfolyama, egybekötve]. Szerk.: Eugene Golonya [Golonya Ernő]. Bp., Stephaneum-ny., 392 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli hirdetésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a hátsó borítón kisebb foltokkal, két lapon kivágásból eredő hiánnyal.
1914 Csíksomlyó, Meghívó az Erdélyi R. Kath. Tanítóegyesületek Szövetsége XIV. évi közgyűlésére, bélyegzővel, 2f bélyeggel + "Tárgysorozat" külön lapon (a programpontok között Dr. Cholnoky Jenő előadása)
cca 1916-1918 "Mit akarunk? Olvasd és add tovább!", a Keresztény Szocialista Szabadszervezetek Országos Központja röplapja, antiszemita tartalommal, 2 sztl. lev.
1917 Kolozsvár, meghívó a Kolozsvári Református Kollégium elhunyt tanárai emlékére rendezett gyászünnepélyre, levélként feladva. Hajtott, kissé sérült, (3) p.