Drucksachen Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2933960
16722
444
3800
Printed Materials
1901 Az Egri hősök szobrának felállítására felhívás, benne a város korabeli képének leírásával 4p. 2929538
16723
444
Printed Materials
1901 A cs. kir. sz. kassa-oderbergi vasút menetrendje, rövid Tátra-vezetővel. / Fahrplan der k. k. priv. Kaschau-Oderberger Eisenbahn mit einem kurzen Führer durch die Hohe Tátra. Bp., 1901, Singer és Wolfner, 41+(7) p. Magyar és német nyelven. Kiadói illusztrált, tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. 2933881
16724
444
Printed Materials
1901 Tudnivalók az állami közhasználatu távbeszélő használatára nézve. IV-ik hivatalos kiadás. 32p. Hajtásnyommal, kis szakadással
2933952
16725
444
3800
Printed Materials
1902 A Pozsonyi II. Országos kiállítás Baromfi kiállítás tervezete füzet 18p + Geittner és Rausch baromfitenyésztési eszközök reklám nyomtatvány
2934080
16726
444
Printed Materials
1902 Kossuth emlék jelvény megrendelőlap
2933970
16727
444
Printed Materials
1903 Szászváros, Az EMKE közgyűlésével kapcsolatban rendezett gróf Kún Kocsárd ünnepségek programja 2910380
16728
444
30000
Printed Materials
2933556
16729
444
Printed Materials
1905 Herczeg Ferenc Szelek szárnyán c. művének illusztrációi (Basch Árpád munkája), valamint az író portréja. 19 kép 29x22 cm 2726919
16730
444
Printed Materials
1906 Osztrák Magyar Első Általános tisztviselő egylet pénzes levél boríték viaszpecsétekkel 2877103
16731
444
Printed Materials
1907. Real Academia de Ciencias, spanyol folyóirat.
2773762
16732
444
Printed Materials
1907 Alsó-fehér megye tisztviselőinek listája 4 p szakadással
2910153
16733
444
4400
Printed Materials
1910 Belügyi Közlöny. Kiadja a Magyar Királyi Belügyministerium. XV. évf. [Teljes évfolyam egy kötetben]. Bp., 1910, Pesti Könyvnyomda Rt., XVIII+(2)+609 p. Kihajtható mellékletekkel. Félvászon-kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF