Drucksachen

Zahl der Lose: 292

1901 Az Egri hősök szobrának felállítására felhívás, benne a város korabeli képének leírásával 4p.
16722.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1901 A cs. kir. sz. kassa-oderbergi vasút menetrendje, rövid Tátra-vezetővel. / Fahrplan der k. k. priv. Kaschau-Oderberger Eisenbahn mit einem kurzen Führer durch die Hohe Tátra. Bp., 1901, Singer és Wolfner, 41+(7) p. Magyar és német nyelven. Kiadói illusztrált, tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
16723.

Rufpreis:
6 000 HUF

1901 Tudnivalók az állami közhasználatu távbeszélő használatára nézve. IV-ik hivatalos kiadás. 32p. Hajtásnyommal, kis szakadással
16724.

Rufpreis:
4 000 HUF

1902 A Pozsonyi II. Országos kiállítás Baromfi kiállítás tervezete füzet 18p + Geittner és Rausch baromfitenyésztési eszközök reklám nyomtatvány
16725.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1902 Kossuth emlék jelvény megrendelőlap
16726.

Rufpreis:
4 000 HUF

1903 Szászváros, Az EMKE közgyűlésével kapcsolatban rendezett gróf Kún Kocsárd ünnepségek programja
16727.

Rufpreis:
6 000 HUF

16728.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1905 Herczeg Ferenc Szelek szárnyán c. művének illusztrációi (Basch Árpád munkája), valamint az író portréja. 19 kép 29x22 cm
16729.

Rufpreis:
1 600 HUF

1906 Osztrák Magyar Első Általános tisztviselő egylet pénzes levél boríték viaszpecsétekkel
16730.

Rufpreis:
1 400 HUF

1907. Real Academia de Ciencias, spanyol folyóirat.
16731.

Rufpreis:
1 000 HUF

1907 Alsó-fehér megye tisztviselőinek listája 4 p szakadással
16732.

Rufpreis:
1 400 HUF

1910 Belügyi Közlöny. Kiadja a Magyar Királyi Belügyministerium. XV. évf. [Teljes évfolyam egy kötetben]. Bp., 1910, Pesti Könyvnyomda Rt., XVIII+(2)+609 p. Kihajtható mellékletekkel. Félvászon-kötésben.
16733.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF