Ezüst (Ag) pillangó bross zománc díszítéssel. Jelzett, sérült, bruttó:... https://www.darabanth.com/de/444-Fernauktion/444.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Design-Mode~500014/Ezust-Ag-pillango-bross-zomanc-diszitessel-Jelzett-serult-brutto-3-g~II2933424
2933424
12432
444
Design - fashion
Beschreibung: Ezüst (Ag) pillangó bross zománc díszítéssel. Jelzett, sérült, bruttó: 3 g
: karap_norbert