Dekoratív, régi aranyozott bőr könyvborító, belsejében "Gibraltar X./1... https://www.darabanth.com/de/444-Fernauktion/444.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500010/Dekorativ-regi-aranyozott-bor-konyvborito-belsejeben-Gibraltar-X1930-felirattal-Nemi-~II2933292
2933292
11948
444
Antique
Beschreibung: Dekoratív, régi aranyozott bőr könyvborító, belsejében "Gibraltar X./1930" felirattal. Némi kopással, kis sérüléssel, foltokkal, 32,5x24,5 cm
: nagy_andras