Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 429
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2929975
20136
444
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) fejű, csont nyelű szervírozó villa, jelzéssel, h: 14 cm, bruttó: 17 g, sérüléssel
2929804
20137
444
Ezüst (Ag) nyaklánc, medállal, jelzett, 11 g 2927471
20138
444
Ezüst (Ag) bokalánc 0,95 g dobozzal 2927237
20139
444
Ezüst(Ag) kétszálas fonott kígyó karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,1 g 2913233
20140
444
Akvamarin Smaragd csiszolás 4,92 cts 2913330
20141
444
Jade szamuráj maszk 65,3 g 6,5 cm
2932230
20142
444
4 db ezüst (Ag) gyűrű, össz. 4,1 g, m: 48-50
2856324
20143
444
Ezüst (Ag) karlánc, jelzett 6,7 g 2905914
20144
444
190000
14K fehérarany (Au) fülbevalópár opál kővel és brillekkel ékítve, jelzett, 12 mm, bruttó: 3 g
2716151
20145
444
Ezüst(Ag) gyűrű türkizszínű kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 9,9 g
2935264
20146
444
Ezüst (Ag) pudrié, jelzett, br 95 g 7x7 cm
2866252
20147
444
90000
14 k arany (Au) gyűrű, magyar fémjel, 6,3 g ca 0,2 ct brillel, m:50 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF