Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 429

14 K arany (Au) gyűrű , jelzett, méret: 51, bruttó: 1,07 g
20124.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, bruttó: 19,4 g
20125.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) walles nyaklánc, "Mercedes" medállal, jelzett, h: 45 cm, d: 2 cm, nettó: 5,3 g
20126.

Rufpreis:
2 400 HUF
17

Ezüst(Ag) glídes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 9,7 g
20127.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) virágcsüngős nyaklánc, jelzett, h: 88 cm, nettó: 7 g
20128.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,5 g
20129.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,3 g
20130.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 4,4 g
20131.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) két szálas fonott kígyó nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 9,4 g
20132.

Rufpreis:
4 000 HUF

Türkmén, teke karkötő Ezüst, kézzel készített XX. sz. 12 g jelzés nélkül
20133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) kopt kereszt, jelzés nélkül, h: 6,5 cm, nettó: 7 g
20134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) masszív karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 29,5 g
20135.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF