Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 429
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2932948
20124
444
30000
Jewellery and precious metal items
14 K arany (Au) gyűrű , jelzett, méret: 51, bruttó: 1,07 g
2934171
20125
444
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, bruttó: 19,4 g 2927200
20126
444
Ezüst(Ag) walles nyaklánc, "Mercedes" medállal, jelzett, h: 45 cm, d: 2 cm, nettó: 5,3 g 2927199
20127
444
Ezüst(Ag) glídes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 9,7 g 2927192
20128
444
Ezüst(Ag) virágcsüngős nyaklánc, jelzett, h: 88 cm, nettó: 7 g 2927365
20129
444
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,5 g 2927305
20130
444
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,3 g
2927285
20131
444
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 4,4 g
2927205
20132
444
Ezüst(Ag) két szálas fonott kígyó nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 9,4 g 2929730
20133
444
Türkmén, teke karkötő Ezüst, kézzel készített XX. sz. 12 g jelzés nélkül 2934107
20134
444
Ezüst (Ag) kopt kereszt, jelzés nélkül, h: 6,5 cm, nettó: 7 g 2929109
20135
444
Ezüst(Ag) masszív karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 29,5 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF