Stich Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2933259
10701
444
Engravings
cca 1900 "Chic Parisien", női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. 39,5x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
2933267
10702
444
Engravings
cca 1910 Három grácia, női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. 39,5x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
2933275
10703
444
Engravings
cca 1900 Női divatkép, Wiener Mode Album. Színes litográfia, papír. 39,5x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
2933286
10704
444
Engravings
cca 1900 "Chic Parisien" no. 133, színes női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. 37,5x28 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 2933297
10705
444
Engravings
Mozart. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. 26x22 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 2807219
10706
444
9500
Engravings
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. 18×18 cm 2933812
10707
444
15000
Engravings
Theodor Breitwieser (1847-1930) festménye után: Komárom felszabadítása a szabadságharc idején, 1849-ben. Kromolitográfia, papír, jelzett a metszeten. Feltekerve. Kissé sérült. Kissé foltos. 58x87 cm 2933802
10708
444
14000
Engravings
Theodor Breitwieser (1847-1930) festménye után: A piski csata 1849 február 9-én a (Bem József). Kromolitográfia, papír, jelzett a metszeten. Feltekerve. Sérült. Kissé foltos. 58x87 cm 2933582
10709
444
Engravings
cca 1900-1915 8 db többségében színes női divatkép, litográfia, papír, részben sérült és kissé foltos, 38x28 cm körüli méretekben
2933027
10710
444
Engravings
Divéky József (1887-1951): Portré. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, lapméret: 28,5x22,5 cm
2933895
10711
444
Engravings
Dallos Hanna (1907-1944): 8 db fametszet a Miatyánk c. grafikai mappából (Bp., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda). Jelzettek a metszeten. Vegyes állapotban, 28,5x20 cm
2933879
10712
444
Engravings
6 db női divatkép, színezett rézmetszetek, XIX. sz. második fele. Vegyes méretben és állapotban. + V. Ferdinánd portréja. Ceruza, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, 17x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF