Stich

Zahl der Lose: 57

cca 1900 "Chic Parisien", női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. 39,5x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10701.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1910 Három grácia, női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. 39,5x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10702.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1900 Női divatkép, Wiener Mode Album. Színes litográfia, papír. 39,5x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10703.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1900 "Chic Parisien" no. 133, színes női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. 37,5x28 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10704.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mozart. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. 26x22 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10705.

Rufpreis:
4 000 HUF

Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. 18×18 cm
10706.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
15

Theodor Breitwieser (1847-1930) festménye után: Komárom felszabadítása a szabadságharc idején, 1849-ben. Kromolitográfia, papír, jelzett a metszeten. Feltekerve. Kissé sérült. Kissé foltos. 58x87 cm
10707.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Theodor Breitwieser (1847-1930) festménye után: A piski csata 1849 február 9-én a (Bem József). Kromolitográfia, papír, jelzett a metszeten. Feltekerve. Sérült. Kissé foltos. 58x87 cm
10708.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1900-1915 8 db többségében színes női divatkép, litográfia, papír, részben sérült és kissé foltos, 38x28 cm körüli méretekben
10709.

Rufpreis:
4 000 HUF

Divéky József (1887-1951): Portré. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, lapméret: 28,5x22,5 cm
10710.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dallos Hanna (1907-1944): 8 db fametszet a Miatyánk c. grafikai mappából (Bp., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda). Jelzettek a metszeten. Vegyes állapotban, 28,5x20 cm
10711.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

6 db női divatkép, színezett rézmetszetek, XIX. sz. második fele. Vegyes méretben és állapotban. + V. Ferdinánd portréja. Ceruza, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, 17x14 cm
10712.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF