Stich Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2932459
10689
444
Engravings
I. Ferenc József házasságkötése, a menyasszony Erzsébet (Sisi) megérkezése, 1854. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. 25x20,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 2932457
10690
444
Engravings
Erzsébet (Sisi) és I. Ferenc József házasságkötése, 1854. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. 20x28 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 2933183
10691
444
Engravings
Arthur von Ramberg (1819-1875) után, Christoph Preisel (1818-1851 után): Erzsébet, Anglia királynője. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. F.A. Brockhaus nyomása és kiadása. Üvegezett fakeretben, 17x13 cm 2933189
10692
444
Engravings
Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier női divat. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 18,5x13,5 cm. Üvegezett fakeretben. 2933195
10693
444
Engravings
Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier női divat két hölggyel a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Foltos. 18,5x13 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 2933202
10694
444
Engravings
Visszatérés a piacról (retour du marché). Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten. XIX. sz. 19,5x24 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
2933210
10695
444
Engravings
cca 1910 La Femme chic francia női divatkép. Színes litográfia, papír, jelzett a metszeten. Foltos. 34x24 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 2933223
10696
444
Engravings
cca 1900 "Chic Parisien", színes női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. 39x29 cm. Üvegezett fakeretben.
2933230
10697
444
Engravings
cca 1900 "Chic Parisien" no. 153, színes női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. 39x29 cm. Üvegezett fakeretben.
2926911
10698
444
Engravings
Jacob Xaver Schmuzer (1713-1775): Magashegyi táj. Rézmetszet, papír, 22x16 cm 2933242
10699
444
Engravings
cca 1900 "Chic Parisien" no. 109, színes női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. 39x29 cm. Üvegezett fakeretben.
2933249
10700
444
Engravings
cca 1900 "Chic Parisien", színes női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. 39,5x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF