10518.
Beendet 444. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Sztelek jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Javított. Kissé sérült. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!