Katona Nándor jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, faroston. Sérül... https://www.darabanth.com/de/444-Fernauktion/444.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500003/Katona-Nandor-jelzessel-Hegyvideki-taj-Olaj-vaszon-faroston-Serult-59x79-cm~II2871987
2871987
10483
444
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Katona Nándor jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, faroston. Sérült. 59x79 cm.
: pk