1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Herrmann Miksa: Gépelemek. Bevezetés a gépek szerkezettanába, a mechanikai jelenségek különös figyelembe vételével. Bp., 1924, Németh József technikai könyvkereskedése ("Élet"-ny.), V+703 p. Számos szövegközi ábrával illusztrálva, kihajtható táblákkal. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként sérült, javított lapokkal.