18036.
Beendet 444. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
Dr. Göőz József: Budapest története. Az ezredéves ünnep alkalmával. Bp., 1896, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 212 p. + 3 (kihajtható) t. Harmadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, helyenként ceruzás bejelölésekkel, az egyik képtábla sérült, ragasztott.