18011.
Beendet 444. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Bátorfi Lajos: Adatok Zalamegye történetéhez. Szerk. III. és V. kötet. Nagy-Kanizsán, 1876-1877. Wajdits József. 384 l.; 382 l.. Kiadói vaknyomásos, aranyozott egészvászon kötésben, Könyvtestek elváltak a borítótól, kötésen kis sérülés