Sz. Hadik Etelka: Déneske egy foltos kesztyű kalandjai. Rajzolta Kegle... https://www.darabanth.com/de/444-Fernauktion/444.0/Bucher/Bucher-Marchen~1500026/Sz-Hadik-Etelka-Deneske-egy-foltos-kesztyu-kalandjai-Rajzolta-Keglevich-Lenke-Bp-en-Vaj~II2933113
2933113
18797
444
Books: Tales
Beschreibung: Sz. Hadik Etelka: Déneske egy foltos kesztyű kalandjai. Rajzolta Keglevich Lenke. Bp., é.n. Vajna és Bokor Sérült, ragasztott kiadói papírborítóval
: karap_norbert