Sebők Zsigmond: Mackó úr útnak indul. Bp., é. n., Singer és Wolfner, 195+1 p. Tizedik kiadás. Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült és foltos borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, előzéklapon régi ceruzás ajándékozási sorokkal.