Bücher: Jagd Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2928768
18606
444
Books: Hunting
Gróf Széchenyi Zsigmond: Csui! Első kiadás! Hiányzó címlap, átkötött félvászon kötés, kopottas állapotban. 2907920
18607
444
Books: Hunting
Vadásziskola. Szerk.: Heltay István. [Bp., 2012.], Hubertus. Harmadik, javított kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2929642
18608
444
Books: Hunting
Erdészeti földméréstan I. rész. Sébor János előadásai alapján összeáll.: Pethő Andor, Sali Emil, Tóth Béla és Völgyi László III. éves erdőmérnökhallgatók. Sopron, 1942, k.n., 336 p. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. 2821916
18609
444
Books: Hunting
cca 1962 Der Ratgeber für den Jäger, Waffen-Frankonia Würzburg / Vadászfegyverek, kellékek katalógusa, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, több kijáró lappal, 340 p. 2935226
18610
444
Books: Hunting
Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1978, Mezőgazdasági, 259 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
2931655
18611
444
Books: Hunting
Nadler Herbert: Cserkészeten és lesen Nagymagyarországon. Vadászati elbeszélések eredeti fényképfelvételekkel. Bp., 1990, Népszava. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2935228
18612
444
Books: Hunting
Tolnai Kálmán: Vadászoknak, horgászoknak. Bp.,1985, Népszava. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
2927249
18613
444
Books: Hunting
3 db vadászati témájú könyv: Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. (Második rész). Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. + Medvék, őzek, farkasok. Vál. és szerk.: Véber Károly. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Dénes István: Millenniumi Vadászati Almanach - Magyarország 2001. Szerk: Fáczányi Ödön. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
2741956
18614
444
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Hengergő homok+ Nahar, Bp., 1964., Szépirodalmi. Félvászon-kötésben, szakadt papírborítóban
2930250
18615
444
Books: Hunting
Vadászat Magyarországon. Szerk.: Dr. Lakatos Ernő. Bp., 1980, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
2810890
18616
444
Books: Hunting
2015-2022 Vadászévkönyv, 5 db különféle, újszerű állapotban
2905118
18617
444
Books: Hunting
Vadat, halat, s mi jó falat... Magyar ízek, Vadételek, Halételek. 2 db DVD receptekkel, füzet mellékletek. NM Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF