Gr. Montalembert, [Charles Forbes Comte de (1810-1870)]: Magyar Szent ... https://www.darabanth.com/de/444-Fernauktion/444.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1500012/Gr-Montalembert-Charles-Forbes-Comte-de-1810-1870-Magyar-Szent-Erzsebet-thuringiai-hercegnC5~II2928551
2928551
18187
444
Books: History
Beschreibung: Gr. Montalembert, [Charles Forbes Comte de (1810-1870)]: Magyar Szent Erzsébet thüringiai hercegnÅ‘ története. (1207-1231.) A francia eredetibÅ‘l fordÃtotta a Pesti Növendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Eger, 1862., Érsek-Lyceumi Könyvnyomda, 1 (cÃmkép) t.+ 8+560+3 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, néhány kissé foltos lappal.
: nagy_andras