Tétel

Katalognummer:

33228.
Beendet 443. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés fakó, viseltes mellszalagon T:XF kopott aranyozás Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 2nd Class" bronze decoration on pale, worn ribbon C:XF worn gilding NMK 356.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bk