Tétel

Katalognummer:

33155.
Beendet 443. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" bronz kitüntetés mellszalag és korona díszítmény nélkül T:VF az aranyozás szinte teljesen lekopott Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" bronze decoration without ribbon and crown C:VF worn gilt

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg