33373.
Beendet 443. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
1958. "5, 10, és 20 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" bronz, ezüstözött bronz és aranyozott bronz kitüntetés (3xklf) az egyik mellszalagon, a többi mellszalag nélkül T:AU-VF közte kopott aranyozás, ph